Mix cod4

Wszystko czym chcecie się podzielić z innymi

Moderator: Moderatorzy lokalni

Awatar użytkownika
Prorok
Kontakt:
Re: Mix cod4

Post autor: Prorok » 5 sie 2018, o 00:24

Kebes_Hs pisze:
3 sie 2018, o 16:41
Btw. wlasnie jestesmy na ts z daniem i speedem i zas nikogo wiecej nie ma... panowie dac jakis znak czy zagramy chociaz jakiegos mixa 5v5 i wbijamy... prorok dziadu wczoraj tez na Ciebie czekalismy i zywego ducha nie widzielim, dajesz propozycje a pozniej co ? umowmy sie na jakis dzien najlepiej jutro/pojutrze? ( u mnie tez ciezko bo do szwagra ciagle na budowe chodze ale jak jestem to jestem i mozna nawet jednego pyknac, wystarczy telefon i wszystko wiemy) dawac jakies odzewy! Nightmare na Ciebie tez licze! Yo!
Mój telefon jest na forum zaktualizowany jakby co, w odpowiednim dziale. No i co k... Nke ma twojego numer zapisanego, ani speeda mam tylko libe/deve i cypisa aa no i blizza i to jest wszystko. Sorry ze tak wyszło macie juz niedxiele de facto godzina 00.24. Bedzie jak dopisze to do końca, w bfa4 gra tak mało osób ze ostatnio sam rozkrecalem go przez 3 godziny....ale mniejsza z tym.Kebsik złego słowa o Tobie nie moge napisać ani powiedzieć. Powiem te kilka słów jeszcze na zebraniu.

Awatar użytkownika
Kebes_Hs
Kontakt:

Post autor: Kebes_Hs » 5 sie 2018, o 09:00

Spokojnie Proroku :D chodziło o zmobilizowanie reszty :D jeden mix się udał, teraz staramy się o drugi :D to co Pany może DZIŚ?!
Hardstyle Will Never Die!!

Awatar użytkownika
Blizzu
Kontakt:

Post autor: Blizzu » 5 sie 2018, o 10:43

Też byłem w robocie, i nie miałem możliwości pojawienia się.
Sugeruje żeby datę uzgodnić wspólnie na ts.

Awatar użytkownika
Prorok
Kontakt:

Post autor: Prorok » 5 sie 2018, o 16:29

Za dwie godzinki wbije na tsa może nawet szybciej

Awatar użytkownika
Horned
Kontakt:

Post autor: Horned » 21 sie 2018, o 10:37

Chętnie :shock: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kebes_Hs
Kontakt:

Post autor: Kebes_Hs » 21 sie 2018, o 11:52

Omg Horned :D btw! postaram sie wrócić moi mili! szwagier w końcu powoli się wprowadza!!!! może uda mi się odpalić jakąkolwiek grę :D
Hardstyle Will Never Die!!

ODPOWIEDZ