Laptop czy PC do gier?

O wszystkim i o niczym

Moderator: Moderatorzy lokalni

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafiko
Kontakt:
Re: Laptop czy PC do gier?

Post autor: Rafiko » 12 kwie 2017, o 13:53

Według mnie PC
Najwygodniej mi się na nim gra, być może dlatego że większość czasu spędzam na PC niż na laptopie.
1 rzecz to jest ekran, nie jestem przystosowany do grania na takim ekranie. Najlepiej monitor który mogę postawić gdzie se będę chciał, jak mi wygodnie.
2 rzecz to klawiatura, wiem że można podpiąć przewodową i se na niej grać ale to już mi się nie opłaca specjalnie kupować takową aby tylko do laptopa ją podłączać. A jeżeli chodzi o to to tak jak z ekranem, ciężko mi się gra, ponieważ moja klawiatura jest przesuwana tak jak mi to jest wygodnie. No jedyny minus to jest taki, że np swój komputer do łóżka nie wciągniesz tak jak to jest z laptopem, no ale i takie przypadki bywają :P

Awatar użytkownika
Szczepciu77
Kontakt:

Post autor: Szczepciu77 » 14 kwie 2017, o 09:10

A teraz głos na laptopa:)
Nie każdy ma tyle miejsca, żeby postawić wielkiego kompa z monitorem. Poza tym niektórzy używają komputera również do pracy, a komputery stacjonarne z regóły nie są przenośne. Oczywiście, laptop nie zapewni takiego komfortu grania jak komputer stacjonarny. Laptop to pewnego rodzaju kompromis. Wydajesz kupą kasy (dużo więcej niż na komputer stacjonarny), ale masz urządzenie mobilne i możesz je ustawić w domu gdzie chcesz - nie musisz mieć specjalnego miejsca na kompa.
I zgodzę się z przedówca, że typowo do gier lepszy jest komputer stacjonarny - większy monitor, lepsza wydajność. No ale nie zabierzesz go ze sobą na wakacje:)
Więc jeśli grasz okazyjnie i nie masz za dużo miejsca w domu - laptop.
Ja sam osobiście mam laptopa i nie narzekam:)
Who Dares Wins

Awatar użytkownika
PdnPyton
Kontakt:

Post autor: PdnPyton » 4 lip 2017, o 17:40

Zgadzam się z kolegą wyżej. Ps.Ja bym nie klikał tego linku na waszym miejscu :D
Do zobaczenia w bitwie.

Awatar użytkownika
Nightmare
Moderator
Kontakt:

Post autor: Nightmare » 6 paź 2017, o 17:40

Racja. Lapek nie dorówne pecetowi tak jak pecet nie dorówna konsoli w ktorą nie trzeba pakowac kasy na upgrade ;)

Awatar użytkownika
patrix360
Kontakt:

Post autor: patrix360 » 31 sty 2018, o 22:29

only pc

Awatar użytkownika
Julian
Kontakt:

Post autor: Julian » dzisiaj, o 12:08

Wydaje mi się, że PC będzie o wiele lepszy jeśli chodzi o gry.
Masz już dosyć problemów z erekcją? Sprawdź środek kamagra dostępny w naszej aptece internetowej.

ODPOWIEDZ