World Of Tanks

O wszystkim i o niczym

Moderator: Moderatorzy lokalni

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bronx
Kontakt:
World Of Tanks

Post autor: bronx » 2 lis 2014, o 20:09

Witam. Jeżeli jest ktoś kto gra w World Of Tanks i czasami ma ochotę zagrać razem w plutonie to zapraszam :) mój nick z gry bronx1989 <-- dodaj do znajomych i napisz. Pozdro

Myślę że temat założony w odpowiednim miejscu - informacyjnie dla innych.

Awatar użytkownika
Szczepciu77
Kontakt:
Re: World Of Tanks

Post autor: Szczepciu77 » 20 gru 2016, o 21:40

Muszę powiedzieć, że gra z Bronxem to czysta przyjemność. Jak się gra we trzech w plutonie i jedna osoba natrzaska 0 DMG to i tak się wygrywa:)
Who Dares Wins

Awatar użytkownika
PdnPyton
Kontakt:

Post autor: PdnPyton » 4 lip 2017, o 21:37

Musisz szybko kręcić lufom :D spędziłem na tej grze z 4 lata i nie żałuje :)
Do zobaczenia w bitwie.

Awatar użytkownika
Szczepciu77
Kontakt:

Post autor: Szczepciu77 » 22 sie 2017, o 15:29

Kody zaproszeniowe dla nowych graczy ważne do 21.09.2017 r.:
CDZ-CN2MZ-6T4EC-45TK3
CDP-2PNEW-WKD46-7TGV6
Who Dares Wins

Awatar użytkownika
TheColdy
Kontakt:

Post autor: TheColdy » 10 mar 2018, o 21:09

Gra jest taka sobie, pamiętam czasy kiedy siedziało się z kolegami we trzech i każdy pamiętał jaki czołg i gdzie ma punkty przebicia. Dawno dawno temu nie było pocisków PK gra była trudniejsza ale bogatsza o ludzi myślących z którymi "szło konie kraść" bo potrafili i chcieli zwycięstwa. Dzisiaj to banda ciężko to nazwać kogo... ludzie podparci śmiesznymi misjami z śmiesznymi umiejętnościami. Dzisiaj ich nie wiele trzeba aby cokolwiek ugrać. Przez te wszystkie elementy gra zrobiła się dziadowska jak się patrzy. Średnia wiekowa w grze to ok. 10-15 lat patrząc po toku rozumowania mechaniki gry.

Cała natomiast gra to zabawny schemat Gracz vs System vs Gracz. Kiedyś było Gracz vs Umiejętności vs System dzięki czemu idiotów nie ciągnęło do gry a jeśli się w jakimś przypadku w niej znaleźli to szybko uciekali bo zauważali że tutaj nie ma dla nich miejsca. Dziś są pociski tzw. Gold'owe przez co kompletny jełop z min. penetracją 180 mm na goldzie pruje do każdego jak chce "tylko klikać" nie patrząc gdzie i tym sposobem trafiamy do gry typu Arcade - zręcznościówki gdzie umiejętności, doświadczenie nie mają żadnego znaczenia.

Wystarczy zapakować 45-50 zł m-c w konto premium i bujać się od bitwy do bitwy z min. jednym oddanym strzałem z penetracją i zadanymi obrażeniami i zdechnąć jak pies w 2 min gry a nie tędy droga bo znajdzie się takich 14 idiotów w drużynie i gra jest "załatwiona" a człowiek siedzi się i wkurwia bo nie może za zadne skarby świata wygrać choćby jednej bitwy lub tej w której zrobił "coś" czyli zrobił w ciul obrażeń zadanych i kilka fragów za co by mógł dostać odznakę mistrzowską lub inny medal widoczny w statystykach w które tak wszyscy patrzą. Grałem w tą grę w sumie 5-7 lat i byłem dowódcą 3 klanów i nawet z totalnej pały umysłowej potrafiłem wyciągnąć gracza który coś znaczył w bitwie i miał wpływ na jej wynik końcowy, nie raz dostałem podziękowania i wyrazy uznania od moich klanowiczów za wiedzę którą sam zdobywałem przy łzach nie jednych kurwach rzuconych w monitor na debilny system dobierania graczy do zespołów. Najlepszą recenzją tej gry i jej opisem jest ten materiał :

https://www.youtube.com/watch?v=SImdI_C2bQs który tłumaczy tą gre Pay per Win. I zasade działania jej mechaniki i każdemu kto chce zacząć w tą gre grać proponuję poznać najpierw mechanikę owego szmelcu a myślę że zaoszczędzi to bardzo wiele nerwów i kilku włosów siwych na głowie oraz choroby nerwowej.

Więc dla upartych wiadro melisy moi drodzy a gra zacznie się dopiero od VIII poz.

Powodzenia, Pozdrawiam. ;)

Awatar użytkownika
grzesiek_k
Administrator
Kontakt:

Post autor: grzesiek_k » 11 mar 2018, o 12:08

Powyższa wypowiedź jest bardzo rzeczowa i podparta - widać na pierwszy rzut oka - niebagatelnym doświadczeniem a przede wszystkim przygotowaniem merytorycznym.
W imieniu społeczności FeN oraz swoim (skromnym) dziękuję :)

Zapraszamy na serwery... szczególnie "timspika" ;)

Pozdrawiam
Mądry jest ten kto pyta a głupi ten co wie wszystko.

ODPOWIEDZ